04.01.2024
Muzejs aicina iesniegt darbus 2024.gada novada mākslinieku darbu izstādei

Valkas novadpētniecības muzejs organizē kārtējo Valkas novada mākslinieku darbu izstādi.

Kā dabā esošās paralēlās līnijas satiekas vienā iedomātā punktā - satekpunktā, tā Valkas novada mākslinieki aicināti piedalīties un satikties izstādē “Satekpunkts”.

Muzejs aicina piedalīties māksliniekus, kas dzīvo vai ir kā citādi saistīti ar Valkas novadu. Izstādē var piedalīties jebkurā žanrā strādājoši mākslinieki ar vienu darbu, kas tapis pēdējo divu gadu laikā un nav bijis eksponēts Valkas novadā.

Lūdzam izstādei darbus iesniegt līdz 2024.gada 30.martam (ieskaitot) Valkas novadpētniecības muzejā – Valkā, Rīgas ielā 64, muzeja darba laikā.

Izstādes “Satekpunkts” atklāšana paredzēta 2024.gada 13.aprīlī un tā būs apskatāma muzeja izstāžu zālē no 13. aprīļa līdz 2.jūnijam.

Plašāka informācija – muzeja speciāliste Līva Dorša:
                                tālrunis: +371 26123980
                                e-pasts: muzejs@valka.lv