Muzeju nakts 2019

Šogad starptautiskā akcija Muzeju nakts norisināsies 18.maijā.

Aktivitātes sāksies 18. maijā plkst.19:00 un noslēgsies 19. maijā plkst. 01:00.

Iekļaujoties Latvijas simtgades stāstā, Muzeju nakts tēma 2019. gadā ir Tālavas taurētājs - kā simbols tautas varoņgaram, kas ļāvis mums piedzīvot Latvijas simtgadi.

No plkst.19.00 apmeklētājiem būs iespēja apskatīt izstādi “Otrā pasaules kara liecības”. Izstādē būs eksponēti priekšmeti no Valkas novadpētniecības muzeja un Valgas muzeja (Igaunija) krājuma, kā arī no privātkolekcijām. Izstādi papildinās Latvijas Nacionālā arhīva Latvijas Valsts kinofotofonodokumenta arhīva dokuments - dokumentālā filma “Sarkanais un Brūnais”. Šīs filmas režisors ir Askolds Saulītis, tā uzņemta 1999.gadā.

BJC “Mice” teātra pulciņš priecēs apmeklētājus ar teātra uzvedumu.

Šogad apmeklētājiem tiks piedāvāta ekskursija Valgas muzejā latviešu valodā, bet Valkas novadpētniecības muzejā – igauņu valodā.

Būs arī par tradīciju kļuvušais orientēšanās konkurss Valkas novadpētniecības muzeja un Valgas muzeja (Igaunija) ekspozīcijās. Konkursa noslēgums un apbalvošana šogad paredzēta Valkas novadpētniecības muzejā.

Arī šogad starp Valkas un Valgas muzejiem kursēs mazais vilcieniņš.

Muzeju nakts apmeklētāji varēs iepazīties ar Valkas novadpētniecības muzeja pastāvīgajām ekspozīcijām, darboties radošajās darbnīcās un piedalīties 213.Valkas jaunsargu vienības aktivitātēs.

Labprāt vēl uzklausīsim idejas aktivitātēm, kuras laicīgi iesakot varam realizēt. Ieteikumus sūtiet uz e-pastu muzejs@valka.lv vai zvaniet 64722198.

Muzeju nakts pasākumi notiek bez ieejas maksas.

Sekojiet aktuālai informācijai Valkas novadpētniecības muzeja mājaslapā muzejs.valka.lv sadaļā “Muzeju nakts 2019” !

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.