Veselības un drošības pasākumi muzejā saistībā ar COVID 19 izplatību

Informējam, ka no 14.oktobra, sejas maskas ir obligāti jālieto tirdzniecības vietās, pastos, stacijās, kultūras iestādēs, baznīcās un citviet, kur nav iespējams ievērot divu metru distanci vai nav aizsargbarjeru.

Ierobežojumi attiecas arī uz Valkas novadpētniecības muzeja apmeklējumu. Ierodoties muzejā apmeklētājiem no 7 gadu vecuma nepieciešama sejas maska vai sejas vairogs (vizieris).

Muzejs pieņem individuālos apmeklētājus un apmeklētāju grupu no vienas mājsaimniecības

Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt tās atstāt muzeju.

Lai pēc iespējas mazāk ierobežotu muzeja apmeklētāju vēlmi būt muzejā, aicinām ievērot nepieciešamos distancēšanās un drošības pasākumus!