12.05.2020
Valkas novadpētniecības muzejs 15.maijā atsāk darbu

Īstenojot Latvijas muzeju kopīgu informatīvo kampaņu #TiekamiesTagad, Valkas novadpētniecības muzejs 15.maijā atsāk darbu. Tas notiks, ievērojot muzeju nozarei izstrādāto sanitāro protokolu.

Valkas novadpētniecības muzeja darba laiks  15.maijā-1.oktobrī:

O.–Pk. plkst.11:00–18:00

S.–Sv. plkst.10:00–16:00

 

Apmeklētāji tiek lūgti apmeklēt muzeju, ja tiem nav saslimšanas simptomu.

Muzejā ir jāievēro 2m distance no citiem apmeklētājiem, izņemot vienā mājsaimniecībā dzīvojošos.

Būs iespēja dezinficēt vai mazgāt rokas.

Apmeklētāji tiek aicināti ar sapratni pieņemt, ja kāda no skārienjūtīgajām virsmām ar informāciju attiecīgajā brīdī nebūs pieejama drošības apsvērumu dēļ.

Visi tiek aicināti ievērot muzeju norādes par maksimāli pieļaujamo cilvēku skaitu telpās un atsaukties darbinieku aicinājumiem.

 

Apmeklētāju ērtībai būs izvietoti spilgti dzelteni vienota dizaina un informācijas materiāli, kas veidoti kā palīgs valstī noteiktā sanitārā protokola prasību izpildei.

 

Šīs nedēļas lēmumam ir arī simboliska nozīme, jo ik gadu šajā laikā muzejiem pievērsta pastiprināta uzmanība - 16.maijā būtu notikusi Muzeju nakts, bet 18. maijs ir vispasaules Muzeju diena”, stāsta kampaņas iniciatore Elīna Vikmane.

 

Kampaņu #TiekamiesTagad, realizē Latvijas Muzeju biedrība, kas ir lielākā muzejus un mākslas centrus apvienojošā nevalstiskā organizācija Latvijā un pārstāv 115 biedrus. Kampaņas ideja līdz realizācijai izauklēta, pateicoties ciešai sadarbībai starp Latvijas muzejiem un konstruktīvam dialogam ar Latvijas Muzeju padomi un LR Kultūras ministriju.

 

Aktuālā informācija:

par Latvijas muzejiem - kopējā platformā https://muzeji.lv/

par aktualitātēm Valkas novadpētniecības muzejā: http://muzejs.valka.lv/

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.