16.03.2016
Pieņemam dāvinājumu - padomju laika priekšmetus

Valkas novadpētniecības muzejs iecerējis rīkot izstādi par laiku no 1950. līdz 1990. gadam.

Lai izstāde aptvertu pēc iespējas plašākas dzīves jomas, aicinām dāvināt vai aizdot uz izstādes laiku dažādus sadzīves priekšmetus (galda lampas, telefona aparātus u.c.), skolas piederumus, galda spēles, apģērbus, Padomju laika tirdzniecību vai kādu citu darba sfēru atspoguļojošas lietas un citus priekšmetus, kas raksturo padomju laiku.

Jums šīs lietas, iespējams, vairs nav nepieciešamas, bet, uzdāvinot tās muzejam, jūs aizpildīsiet kādu tukšumu eksponātu krājumā un palīdzēsiet papildināt izstādi.

Paldies visiem, kas to jau ir darījuši, palīdzot muzeja darbiniekiem saglabāt vēstures liecības nākamajām paaudzēm!

Lūdzam līdz 15.aprīlim informēt muzeju par savu vēlmi priekšmetus dāvināt muzejam.

Gaidīsim darba dienās plkst. 8:00-17:00 Valkas novadpētniecības muzejā Valkā Rīgas ielā 64.

Var rakstīt uz e-pastu  muzejs[uz]valka[punkts]lv  vai zvanīt pa tālruni 64722198.

Ligita Drubiņa,

Valkas novadpētniecības muzeja izglītojošā darba

un darba ar apmeklētājiem vadītāja