02.03.2020
Valkas novada mākslinieku darbu izstāde "Fantāzijas rotaļas"

     No 7.marta līdz 4.maijam Valkas novadpētniecības muzejā apskatāma Valkas novada mākslinieku darbu izstāde “Fantāzijas rotaļas”.

 

     Šogad izstādē piedalās 42 mākslinieki, kas ir saistīti ar Valkas novadu. Vairāki no autoriem šobrīd dzīvo un strādā Valkā, daļa – citās Latvijas pilsētās. Izstādē piedalās gan profesionāli, gan neprofesionāli mākslinieki, kuriem ir tuva māksla. Septiņi autori Valkas novada mākslinieku darbu izstādē piedalās pirmo reizi.

 

     Izstādes nosaukums "Fantāzijas rotaļas" ļāva māksliniekiem rotaļāties ar darba sižetu, krāsām, formām un tehnikām. Savas fantāzijas autori ir pauduši dažādos mākslinieciskos žanros - glezniecībā, fotogrāfijā, keramikā, koktēlniecībā, kolāžās, tekstīlijās u.c.

 

     Valkas novadpētniecības muzejs, sākot ar 1994. gadu, regulāri rīko vietējo mākslinieku darbu izstādes. Izstādes ir kļuvušas par Valkas novada kultūras dzīves norišu neatņemamu sastāvdaļu.

 

   Izstāde apskatāma:  līdz 4.maijam

     Pirmdienās – piektdienās        plkst. 10:00 – 17:00;

     Sestdienās                             plkst. 10:00 – 16:00

  

   Ieejas maksa izstādē:   1,00 €;

     pensionāriem, studentiem, skolēniem 0,50 €

 

   Valkas novada izglītības iestāžu audzēkņiem ieeja izstādē ir bez maksas.

 

Izstādes “Fantāzijas rotaļas” atklāšanas pasākumā fotografēs un/vai filmēs. Iegūto materiālu izmantos publicitātes vajadzībām.

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.