25.01.2017
D.Smeltere un K.Ganiņa aicina doties ceļojumā!

Līdz 28.februārim Valkas novadpētniecības muzejā apskatāma Dinas Smelteres un Kristīnes Ganiņas darbu izstāde “Žannas un Tullamore mīlestība”.

Mākslinieces Dina Smeltere un Kristīne Ganiņa savas jaunās izstādes konceptā piedāvā doties ceļojumā kopā ar Žannu:

Žanna vienmēr nokavē. Par laimi, viņa nekavē darbu, jo tas ir nesavienojami ar reisu intensitāti. Atšķirībā no citiem viņai ir svarīgas darīšanas Romā, Madridē, Londonā un Tokijā. Žanna ir aizņemta sieviete. Pārspīlētās lielummānijas dēļ viņai ir paranoja.

Tomēr - vai dzīve nesastāv no izņēmumiem? Viņa nav pārliecināta ne par ko (starp citu ne tikai mīlestības jomā, bet arī dzīvē), un ideālu vīriešu nav. Mīlestībā nav vietas improvizācijai, un tā ir vienīgā dzīves joma, kur patiesi nav izvēles. Tā ir mīlestības burvība un nezūdošā maģija.

Izstādē "Žannas un Tullamore mīlestība" eksponētas gan gleznas, gan instalācijas.

Bon Voyage! (Novēlu jums jauku ceļojumu!)”

Valkas novadpētniecības muzejā 2014.gadā bija skatāma D.Smelteres un K.Ganiņas radošo darbu izstāde “Kiwi nav mājās”. Autores regulāri piedalās muzeja rīkotajās Valkas novada mākslinieku darbu izstādēs.

Izstāde “Žannas un Tullamore mīlestība” apskatāma 4. – 28.februārī.

Izstāde atvērta:

pirmdienās - piektdienās plkst. 10:00 – 17:00;

sestdienās plkst. 10:00 – 16:00

Ieejas maksa: 0,75 €;

pensionāriem, studentiem, skolēniem 0,30

Valkas novada skolēniem ieeja bez maksas