19.01.2017
Līdz 24.martam jāiesniedz darbi Valkas novada mākslinieku darbu izstādei!

Muzejs aicina iesniegt darbus 2017.gada Valkas novada mākslinieku darbu izstādei

Valkas novadpētniecības muzejs organizē kārtējo Valkas novada mākslinieku darbu izstādi. Šogad nosaukums un devīze ir „Mana Latvija”. Vienam Latvija ir saulrieti vai saullēkti, citam – varavīksne; vēl kādam – pieneņu pūka, rupjmaize, cilvēki ... Mums katram ir sava Latvija. Lūdzam novada māksliniekus dalīties ar viņu izjūtām.

Kā vienmēr, aicināti mākslinieki, kas dzīvo vai ir kā citādi saistīti ar Valkas novadu. Izstādē var piedalīties jebkurā žanrā strādājoši mākslinieki ar vienu darbu, kas līdz šim nav eksponēts.

Lūdzam izstādei "Mana Latvija" darbus iesniegt līdz 2017.gada 24.martam darba dienās plkst. 800 – 1700 Valkas novadpētniecības muzejā – Valkā, Rīgas ielā 64.

Izstādes atklāšana paredzēta 2017.gada 1.aprīlī plkst. 1500.

Izstāde „Mana Latvija” būs skatāma muzeja Izstāžu zālē no 1.aprīļa līdz 13.maijam.

Tuvāka informācija – muzeja speciāliste Ligita Drubiņa:

tālrunis: 647 22198,

e-pasts: muzejs[uz]valka[punkts]lv

izglītojošā darba un darba ar apmeklētājiem vadītāja

Ligita Drubiņa