09.12.2015
Veltījums Valkai II

Līdz 21.novembrim Valkas muzejā apskatāma pasaules valcēniešu – mākslinieku darbu izstāde ”Veltījums Valkai II”. 18.novembrī atvērta plkst. 10:00-16:00. Ieeja bez maksas.

Pasaules valcēniešu dienas ietvaros Valkas novadpētniecības muzejs organizējis pasaules valcēniešu – mākslinieku darbu izstādi ”Veltījums Valkai II”.

Muzeja mērķis ir informēt sabiedrību par māksliniekiem, kuri ir saistīti ar Valkas pilsētu un nes Valkas vārdu pasaulē: gan tiem, kuri atrodas dažādās pasaules malās, gan – Latvijā.

Izstādē ”Veltījums Valkai II” piedalās 33 autori, kas savu dzīvi vairāk vai mazāk ir saistījuši ar profesionālo mākslu. Varēs salīdzināt darbus, kurus mākslinieki radījuši dažādos laika periodos. Būs pārstāvēti autori, kurus dēvējam par klasiķiem un kuru vārdi ir plaši pazīstami (piem., Fr. Zandbergs, J.Strupulis), gan jaunie autori, kas nesen beiguši mākslas studijas vai tās turpina. Ceram patīkami pārsteigt regulāros izstāžu apmeklētājus ar autoriem, kuru darbus valcēnieši līdz šim Valkā nav redzējuši.

Izstādes atklāšana notika 2015.gada 2.oktobrī.

Pirmo izstādi “Veltījums Valkai” muzejs sarīkoja 2003. gadā.

Paldies atbalstītājiem Valdim Rogainim un SIA “Aptieka Valka” !

Izstāde apskatāma: līdz 21. novembrim

pirmdienās – piektdienās plkst. 10:00 – 17:00;

sestdienās plkst. 10:00 – 16:00

Ieejas maksa: 0,75 €;

pensionāriem, studentiem, skolēniem 0,30 €

Valkas novada skolēniem ieeja bez maksas