28.02.2018
Valkas novadpētniecības muzejs veidos Valkas novada lietišķās mākslas un amatniecības darbu izstādi

Latvijas simtgades svinību gadā Valkas novadpētniecības muzejs aicina sarosīties visus lietišķās mākslas meistarus un amatniekus, lai ar savām amata prasmēm iepriecinātu Valkas novada iedzīvotājus un ciemiņus.

Izstādi paredzēts atklāt akcijas «Muzeju nakts 2018» pasākumā Valkas novadpētniecības muzejā, 19.maijā. Izstādes nosaukums - “Domas šūpulis”. Kā uzsver Muzeju nakts organizētāji: “Katras tautas un nācijas pastāvēšanu nodrošina šūpulis. Valsts dibināšanas un pastāvēšanas jēga rodama rūpēs par ģimeni, dzimtas un tautas šūpuli.”

Katrs autors var izstādei iesniegt divus darbus, no kuriem izstādes organizatori [muzejs] patur tiesības izvēlēties darbus eksponēšanai izstādē.

Lūdzam līdz 20.aprīlim pieteikties dalībai izstādē - darba dienās plkst.8.00 – 17.00; pa tālruni 64722198 (Viktorija Maļukova) vai e-pastu: muzejs[uz]valka[punkts]lv.