No 21.10.2021. Valkas novadpētniecības muzejs ir slēgts.

No 21.10.2021., saistībā ar valdības izsludināto ārkārtējo situāciju valstī un pastiprinātajiem drošības pasākumiem, Valkas novadpētniecības muzejs ir slēgts klātienes apmeklējumam.

No 21. oktobra Latvijā uz četrām nedēļām izsludina mājsēdi jeb stingrus iedzīvotāju pārvietošanās ierobežojumus, lai būtiski bremzētu Covid-19 infekcijas izplatību, mazinātu slogu veselības aprūpes sistēmai un glābtu pēc iespējas vairāk cilvēku dzīvības.

Apmeklētājiem tiek slēgtas kultūrvietas – muzeji un tiem radniecīgas mākslas un vēstures priekšmetu eksponēšanas vietas, bibliotēkas, arhīvi, kultūras centri, mākslas galerijas, izstāžu zāles, brīvdabas estrādes, teātra ēkas un to ārtelpas, koncertzāles un to ārtelpas, arī vietas, kur tiek organizēti amatiermākslas kolektīvu mēģinājumi.

Veselības ministrijas skaidrojums nozaru griezumā: