Aizvērt

Fotodokumentu kolekcija
Zentas Bebrītes fotonegatīvi

Latvijas Nacionālā arhīva Valmieras zonālais valsts arhīvs
LNA VAZVA 199.f. (Smiltenes rajona Darbaļaužu deputātu padomes izpildu komiteja), 1.apr., lieta Nr.4.
LNA VAZVA 215.f. (Smiltenes rajona 1950.gadā apvienoto kolhozu arhīva fonds), 1.apr., lieta Nr.308.
LNA VAZVA 231.f. (Smiltenes rajona Darbaļaužu deputātu padomes izpildu komitejas Lauksaimniecības un sagādes nodaļa), 1.apr., lieta Nr.62.
LNA VAZVA 281.f. (Kolhozs “Padomju Latvija”. Birzuļu ciems, Valkas rajons), 1.apr., lietas Nr. 23.,74.,81.
LNA VAZVA 281.f, (Kolhozs “Padomju Latvija”. Birzuļu ciems, Valkas rajons), 2.apr., lietas Nr.9.,10.
LNA VAZVA 301.f. ("Birzuļi", sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Bilskas pagasts, Valkas rajons), 1.apr., lieta Nr.1.
LNA VAZVA 400.f. (Valkas rajona padome), 1.apr., lieta Nr.428.
LNA VAZVA 626.f. (Valkas rajona Lauksaimniecības departaments), 3.apr., lieta Nr.141.

Izstādē lietotie saīsinājumi:
apr. – apraksts